Filters
9 products
Organic Dipped Fruits Coconut | Vegan
Sale priceFrom 4,89 €
(48,90 €/kg)
Organic Pineapple Fruit Balls I Vegan
Sale priceFrom 4,89 €
(48,90 €/kg)
Organic Mango Fruit Balls I Vegan
Sale priceFrom 4,89 €
(48,90 €/kg)
MACADAMIA BITES | in 50% Chocolate
Sale priceFrom 4,89 €
(48,90 €/kg)
Amanase Organic Raspberries | Snack Box
Sale price6,00 €
Amanase Organic Banana Bites | 100g Snackbox
Sale price6,00 €
(60,00 €/kg)
Amanase Organic Mango | 100g Snack Box
Sale price6,00 €
Amanase Organic Pineapple | 100g Snack Box
Sale price6,00 €
(60,00 €/kg)
Amanase Organic Cocoa Nibs | Snack Box
Sale price6,00 €
(60,00 €/kg)






















